Články

velka851png

OBNOVÍME PROJEKT
ODDECHOVÉHO PARKU

na Hostivařské přehradě


Zastáváme dlouhodobě myšlenku, že k dobrému duchu obce významně přispívá také podoba jejích veřejných ploch - náměstí, parků a lesů, zátiší, hřišť, promenád, ... 
Dlouho připravované a prosazované desítky projektů byly téměř před čtyřmi lety označeny za nepotřebné a jejich realizace byla zastavena. Z míst, na kterých měly být realizovány, byly tehdy odstraněny informační tabule a jejich prezentace byla smazána i z radničního webu. Projekt revitalizace pláže Hostivařské přehrady je jedním z nich.
plaz viz1 ber plaz new

REVITALIZACE PLÁŽE - ODDECHOVÝ PARK
na Hostivařské přehradě
plaz viz2 plaz viz3
plaz viz4 plaz viz5
ODDECHOVÝ PARK PATNÁCTKA - postupně v parku plánujeme umístit další doplnění služeb a volnočasových aktivit jak pro děti a mládež, tak i pro milovníky vodních sportů i seniory. Abychom uspokojili potřeby návštěvníků, navrhli jsme i mnoho míst k občerstvení a nezbytné zázemí. Za důležité považujeme i nové řešení likvidace odpadních vod do městské kanalizace. Jsme menší městská část a s omezeným množstvím finančních prostředků, proto o pomoc s financováním dalších plánů budeme žádat jak hlavního město Praha, taky stát či Evropskou unii. Cílem je vybudovat oddechový park pro širokou veřejnost, park celoročně přístupný. Věříme, že si v něm každý z návštěvníků najde to své a že se stane oblíbeným místem setkání všech generací.
text z prezentace projektu na radničním webu
do roku 2014

I TENTO PROJEKT OBNOVÍME

projekty 8

Zadni
vasepatnactka fb
zpět na OBNOVÍME ZASTAVENÉ PROJEKTY

©2018 ODS All rights reserved.